Konya Basari Akademi Koleji

Kurucumuzun Mesajı

Sevgili Anneler Babalar,

Sevgili Öğrenciler,

Bir okul düşünün öğrencilerini yeteneklerinin zirvesine taşımayı hedefliyor. Bir okul düşünün “Öğrenemeyen öğrenci yoktur” anlayışıyla yoluna devam ediyor. Bir okul düşünün bireyin uluslararası kariyerinde çok önemli bir katkısı olan, İngilizce Eğitimini en üst düzeyde uyguluyor. Bir okul düşünün ki orada her öğrenci kendini özel hissediyor. Bir okul düşünün ki kuş yuvası gibi sımsıcak ve sevgi endeksli öğrenmeyi ana ilke olarak uyguluyor. Bir okul düşünün ki o okulda her öğretmen, her personel, her idareci öğretme ve paylaşma tutkusu içindedir. Bir okul düşünün ki, orada herkes işini severek aşkla ve şevkle yerine getirmektedir.

Bir okul düşünün ki o okuldaki her öğretmen büyük Atatürk’ün işaret ettiği gibi ülkenin aydınlık geleceğini eğitimde görüyor. Bir okul düşünün ki, o okulda yetenekleri keşfedilmemiş öğrenci yoktur. Bir okul düşünün ki, o okula öğrenciler severek gidiyor.

İşte o okul kendisini ülkesinin eğitim geleceğine adayan kurucuları olan BAŞARI AKADEMİ KOLEJİDİR. O okul biziz. O hayalinizdeki okul biziz. Beklediğiniz okul biziz. Çocuğunuzun sıcak yuvası olan okul biziz. Sevgili çocuklar; gülen insanların okuluyuz biz. Güldüren ve öğreten insanların okuluyuz biz. Geleceğinize ışık tutacak olan okuluz biz. Sizi yüksek ideallerinize ulaştıracak okul biziz. Sizi sevgi ve şefkatle kucaklayacak ve öğrenmeniz gerekenleri size öğretecek okul biziz. Biz küresel düzeyde eğitimle adab-ı muaşeret kurallarımızla, saygı ve sevgimizle birlikte fidan gibi büyüyen bir okuluz. Biz dolu bir okuluz. Akademik anlamda doluyuz. Sosyal anlamda doluyuz. Sportif ve sanatsal anlamda doluyuz. Bu doluluğumuzu paylaşacak çocukları yani sizleri bekliyoruz. Biz öğretmeye hazırız.

Peki siz öğrenmeye hazır mısınız?